Plotki i pogłoski transferowe

Nieoficjalny fanclub ŁKS !

Plotki i pogłoski transferowe

pogłoski transferowe

Zabrzański Górnik od dawna zmaga się z problemem braku skutecznej „dziewiątki”. Ostatnimi czasy pojawiły się plotki łączące doświadczonego i sprawdzonego w ekstraklasowych bojach Erika Expositio z Zabrzańskim klubem. Hiszpański napastnik w ostatnich sezonach w barwach Śląska Wrocław udowodnił, iż jest napastnikiem, na którym można polegać. 

Pogłoski transferowe – Śląsk Wrocław

Eksperci mają pewność, że z takim napastnikiem w składzie, klub z Zabrza może liczyć się w walce o czołowe lokaty w Ekstraklasie, a nawet miejsca gwarantujące udział w europejskich pucharach. Górnik Zabrze obecnie bardziej obawia się o utrzymanie, niż celuje w wysokie lokaty, jednakże partnerstwo Erika Expositio z Lukasem Podolskim mogłoby sprawić, że sytuacja byłaby z goła inna. 

Aby kogoś kupić trzeba sprzedać

Ewentualny transfer Erika Exposito do Górnika Zabrze może oznaczać brak miejsca w składzie dla rodaka – Hiszpana Daniego Pacheco. Były zawodnik Liverpoolu nie sprawdza się w barwach drużyny ze Śląska, jego bogate CV nie przeniosło się na zdobycze bramkowe, i pomimo dobrego startu, w kolejnych meczach było już tylko gorzej. Brak bramek zdobytych przez Hiszpana, może oznaczać, że klub będzie chciał się z nim pożegnać, aby zwolnić środki na kontrakt dla Expositio. 

Śląsk Wrocław – czy Erik Exposito odejdzie

Górnik zabrze pogłoski transferowe: Czy jednak Śląsk Wrocław w obecnych realiach jest w stanie oddać najskuteczniejszego napastnika do bezpośredniego rywala? W tabeli zespół z Wrocławia zajmuje sąsiednie miejsce z zespołem z Zabrza. Oba zespoły dzieli zaledwie jeden punkt. Śląsk Wrocław wciąż nie jest pewny utrzymania i po doświadczeniach z poprzedniego sezonu, może nie być chętny do pozbycia się kluczowego zawodnika, zwłaszcza na poczet drużyny z Zabrza. Erik Exposito wyraźnie wybija się na tle kolegów z drużyny, co sprawia, że myśli o ewentualnym transferze, ale czy odejście do zespołu podobnej klasy, będzie dla Hiszpana awansem sportowym? Słyszy się także o zainteresowaniu ze strony stołecznej Legii – legia pogłoski transferowe – zawodnikiem Śląska, obecnie w składzie legionistów brakuje skutecznego napastnika. Sprowadzony latem Słoweniec, Blaz Kramer, z powodu kontuzji nie spełnia pokładanych w sobie nadzieji. Transfer Expositio do klubu ze stolicy może okazać się wymarzonym awansem sportowym dla zawodnika oraz zagwarantować mu wymarzone występy w europejskich pucharach, dlatego pogłoski transferowe łączące go z Legią mogą okazać się bardziej realne. 

Zerknij też na  Rekordowe transfery w Chelsea 

Nowe kontrakty i zimowe transfery w extra klasie

W kuluarach Ekstraklasy – pogłoski transferowe ekstraklasa – mówi się o możliwym transferze powrotnym Carlitosa do byłego polskiego klubu, jakim jest grająca na zapleczu i marząca o powrocie w szeregi Ekstraklasy Wisła Kraków. Niedawno do Wisły w roli dyrektora sportowego powrócił Kiko Ramirez, przypomnijmy, że to właśnie Hiszpan był odpowiedzialny za transfer Carlitosa do krakowskiego klubu. Czy jednak Carlitos zdecyduje się na grę na zapleczu Ekstraklasy? Przeciwny takim ruchom jest warszawski klub, w którym mówi się o nowym kontrakcie dla Hiszpańskiego zawodnika. Decyzja pozostaje po stronie Carlitosa.