Lech Poznań – najlepsze transfery

Nieoficjalny fanclub ŁKS !

Lech Poznań – najlepsze transfery

lech poznań transfery

Ostatnimi czasami szeregi drużyny z ulicy Bułgarskiej zasilało wielu zawodników z różnym skutkiem. Kiedy myślimy o najbardziej udanym transferze minionych lat, na myśl przychodzi nam sprowadzony przed trzema laty szwedzki napastnik – Mikael Ishak.

Ostatnimi latami Szwed świetnie sprawdza się w poznańskiej drużynie; pełni rolę kapitana, zdobywa mnóstwo bramek, a w poprzednim sezonie wyraźnie pomógł Kolejarzowi w zdobyciu mistrzostwa Polski po latach. Na przeciwnym biegunie znajduje się urodzony na Wybrzeżu Kości Słoniowej – Adriel Ba Loua, sprowadzony z dużymi oczekiwaniami za wysoką kwotę, skrzydłowy z czeskiej Viktorii Pilzno nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Dotychczas w rozgrywkach ligowych zdobył tylko jedną bramkę. 

Poważne transfery tej zimy

Pomimo dobrej formy, którą prezentował Lech w rozgrywkach Ligii Konferencji, poznański zespół pozycją w tabeli Ekstraklasy zmuszony jest myśleć o poważnych transferach tej zimy. Na wzmocnienie drużyna z Poznania – lech poznań transfery – musi zdecydować się na kilku kluczowych pozycjach. Sprowadzony latem ukraiński bramkarz – Artur Rudko – nie spełnia pokładanych z nim nadziei.

W bramce co prawda pozytywne występy zaliczał Filip Bednarek, jednak biorąc pod uwagę wiek starszego z braci Bednarków, możliwe jest iż John van den Brom zdecyduje się na pozyskanie dodatkowej konkurencji dla starszego z braci Bednarków. Kolejną pozycją wymagającą wzmocnienia wydaje się skrzydło. Utalentowany Gruzin, Georgiy Tsitaishvili, który w poprzednim sezonie z pozytywnej stronie pokazywał się w barwach spadkowicza Wisły Kraków, nie spełnia pokładanych w nim nadziei, przez co możliwe jest skrócenie wypożyczenia i jego powrót do macierzystego klubu, a dzięki temu pojawia się luka, którą Holenderski szkoleniowiec Lecha postara się wypełnić. 

Zerknij też na  3 liga podkarpacka i szczebel centralny w nadchodzącym sezonie

John van den Brom i transfery – lech poznań transfery 

Lech Poznań – transfery i plotki na ten tamat.Holenderski szkoleniowiec w wywiadach prasowych zdaje się być przeciwnikiem nowych transferów, twierdząc równocześnie, iż kadra jaką dysponuje jest odpowiednia, aby ponownie bić się o najwyższe cele zarówno w lidze jak i europejskich pucharach. Czy aby trzynastopunktowa strata do liderującego zespołu z Częstochowy nie przeczy teoriom Joana van den Broma? 

Arnel Jakupowic w Lechu Poznań – lech poznań transfery pogłoski

Pojawiające się w mediach pogłoski o tym, że austryjacki napastnik występujący w barwach słoweńskiego NK Domzale może zasilić barwy poznańskiego klubu. Plotki, które da usłyszeć się w okolicy stadionu na Bułgarskiej głoszą, że napastnik jest już jedną nogą w klubie. Czy jednak niezbyt skuteczny Austriak okaże się realnym wzmocnieniem dla Kolejorza? Zdania mogą być podzielone, jednak charakterystyka zawodnika pozwala zakładać, iż może on dobrze odnaleźć się w ataku drużyny z Poznania. 

Wzmocnienie trzech pozycji w Lechu Poznań 

Trzecią pozycją, oprócz wymienionych wyżej dwóch, może okazać się środek pola. Ze względu na awans z grupy Ligii Konferencji może okazać się, że w kluczowym momencie sezonu Lech będzie potrzebować dodatkowego zawodnika do rotacji na pozycji środkowego pomocnika. Łączonym z Lechem jest świetnie radzący sobie pomocnik Widzewa – Dominik Kun. Ograny w realiach polskiej ekstraklasy zawodnik, może okazać się cennym wzmocnieniem. Warto być na bieżąco z transfery lech poznań.