Komisja sędziowska – OZPN Nowy Sącz

Nieoficjalny fanclub ŁKS !

Komisja sędziowska – OZPN Nowy Sącz

ozpn nowy sącz

Komisje sędziowskie nie często ulegają zmianą, ze względu na docenianie doświadczenia, jakim mogą pochwalić się sędziowie. Cyklicznie jedank dochodzi do rotacji, dzięki czemu można zapobiec nadużyciom w sporcie.

Lista sędziów piłki nożnej w Nowym Sączu

Sędziów w ozpn Nowy Sącz możemy podzielić według klasy rozgrywkowych, poniżej przedstawiamy listę sędziów 

IV liga;

  • Przemysław Grębski
  • Łukasz Kogut
  • Konrad Kolak 
  • Dawid Mituś
  • Artur Smoleń

Liga Okręgowa:

  • Krzysztof Budnik
  • Jerzy Cetnarski
  • Grzegorz Ciężobka
  • Waldemar Dybiec
  • Kacper Dyrek
  • Kamil Fecko
  • Jan Horowski
  • Robert Jopek
  • Hubert Kożuch
  • Stefan Mac
  • Dawid Marcisz
  • Maciej Młynarczyk
  • Marek Ogórek
  • Szymon Olchawa 
  • Mateusz Sarna

A klasa

  • Mariusz Bodziony 
  • Bogusław Bożek
  • Damian Budnik
  • Robert Budnik
  • Mateusz Czuchra
  • Szymon Duda
  • Bartłomiej Górecki
  • Michał Jabłoński
  • Patryk Janik
  • Jarosław Kocańda
  • Bartłomiej Kruczek
  • Maciej Marcisz
  • Patryk Mika 
  • Katarzyna Oracz
  • Karol Policht
  • Jakub Sromek
  • Jakub Szewczyk
  • Jakub Wąsowicz
  • Wiktor Weber
  • Paweł Zwoliński

Klasa B

  • Waldemar Bodziony
  • Piotr Ciągło
  • Karol Czop
  • Robert Dziedzina
  • Paweł Garguła
  • Andrzej Gomółka
  • Dawid Gościński
  • Arkadiusz Homoncik
  • Krzysztof Kalisz
  • Bartosz Leśniak
  • Witold Mróz
  • Krzysztof Nowak
  • Jan Orzeł
  • Piotr Podkanowicz
  • Mirosław Szarota
  • Ryszard Szubryt 
  • Marcin Węgrzyn
  • Adrian Wygoński
  • Piotr Wysowski

Finał okręgowego pucharu Polski Nowy Sącz

W finale okręgowego pucharu polski w Nowym Sączu zmierzyły się drużyny Barciczanka Barcice z Popradą Muszyna, mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Barciczanki a bramki w tym meczu strzelali Dariusz Łukasik oraz Filip Białowodzki 

Barciczanka Barcice2-0Poprad Muszyna

Wyniki I Rzutu PP

Polany Berest2-0Piątkovia Łęg24 lipca, 13:30
Artur Sekuła 20, 38
LKS Łęka0-3Nawoj Nawojowa24 lipca, 18:00
(wo) 
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Zawada Nowy Sącz7-0Wicher Mogilno24 lipca, 18:00
Jakub Sendecki 16, 59, Łukasz Bugara 17 (s), Kacper Wójtowicz 17, 36, Krzysztof Koszut 42, Florian Szeptak 88
Królovia Królowa Górna1-6Skalnik Kamionka Wielka24 lipca, 12:00
Paweł Świder 62 – Paweł Kocemba 25, Bogumił Bogdański 38, Rafał Ogórek 42, 61, Karol Poremba 47, Dariusz Bajdel 89
Grybovia Grybów0-6ULKS Korzenna24 lipca, 18:00
Konrad Kuzera 35, 51, 61, 71, Patryk Stawiarski 45, Patryk Wielgus 81
LKS Mszalnica2-4Biegoniczanka Nowy Sącz24 lipca, 14:30
Marcin Jasiński 83, Michał Janus 85 – Olaf Marczyk 10, Patryk Rzepka 43, Rafał Baran 57, 64
Zamczysko Marcinkowice3-2Helena Nowy Sącz29 lipca, 19:00
Adrian Gołdas 68, 73, 84 – Damian Szyszka 49 (s), Antoni Kalisz 83 (s)
w pierwotnym terminie (23 lipca, 17:00) przerwany po I połowie przy stanie 0-0 / w drugim terminie dokończony
Dąbrovia Wielogłowy4-2Gród Podegrodzie28 lipca, 18:00
Grzegorz Bogdanowicz ?, ?, Jakub Bogdanowicz ?, Szczepan Rosiek ? – Mariusz Zieliński ?, Radosław Bogdanowicz ? (s)
w pierwotnym terminie (23 lipca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Witowice Dolne0-3Hart Tęgoborze24 lipca, 18:00
Jakub Koncewicz 8, Mikołaj Cebula 24, Dawid Baran 51
Barciczanka II Barcice1-2Łosoś Łososina Dolna24 lipca, 18:00
Hubert Stojda 64 – Michał Bugajski 87, Łukasz Krok 90
Zawisza Rożnów1-3Sandecja II Nowy Sącz24 lipca, 18:00
Michał Kurowski 60 – Arkadiusz Orzeł 25, Mateusz Popiela 75, Piotr Orlof 90
Orzeł Ptaszkowa3-0Poprad Rytro 
(wo) 
goście wycofali się z rozgrywek
Amator Paszyn2-1Zyndram Łącko24 lipca, 18:00
Sebastian Gardoń 68, Karol Cisowski 90 – Krzysztof Trzepak 74
Budowlani Jazowsko0-12Sokół Stary Sącz23 lipca, 17:30
Arkadiusz Stępka 8, 10, 50, 84, 86, Mateusz Kozłowski 18, 37, 82, Wojciech Mędoń 53, Filip Sowiński 61, Jakub Dobrowolski 67, Michał Mędoń 80

Wyniki II Rzutu PP

II runda – 30-31 lipca
 
 
Polany Berest0-3Dąbrovia Wielogłowy31 lipca, 16:30
Jakub Bogdanowicz 6, Grzegorz Bogdanowicz 27, Krzysztof Bogdanowicz 48
Nawoj Nawojowa0-4Hart Tęgoborze31 lipca, 17:30
Mikołaj Cebula 32, 54, Jakub Koncewicz 65, Mateusz Grel 90
Zawada Nowy Sącz2-3Łosoś Łososina Dolna31 lipca, 17:30
Kacper Wójtowicz ?, Jakub Sendecki ? – Krystian Szewczyk ?, Łukasz Pajor ?, ?
Skalnik Kamionka Wielka2-3Sandecja II Nowy Sącz31 lipca, 17:30
Jan Zielinski 26, 53 – Piotr Orlof 10, Karol Łatka 41, Kacper Talar 43
Orzeł Ptaszkowa1-8ULKS Korzenna31 lipca, 11:00
Szymon Kumor 31 – Konrad Kuzera 6, 50, 77, 80, Patryk Wielgus 22, Paweł Drąg 40 (s), Gabryel Tarasek 42, Kamil Kaczmarek 74
Biegoniczanka Nowy Sącz3-0Amator Paszyn31 lipca, 17:30
Rafał Baran 30, 73, Krzysztof Zieliński 39
Zamczysko Marcinkowice2-5Sokół Stary Sącz4 sierpnia, 18:30
Adrian Gołdas 31, 55 – Piotr Burek 7, 61, Marcin Świgut 20, 39, Marcin Krzak 90
Zerknij też na  Na czym polega i ile trwa dogrywka w piłce nożnej?